Ką svarbu žinoti prieš plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą
Grožis

Ką svarbu žinoti prieš plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą?

Pirma, prieš atlikdami gydymą lazeriu, nelaikykite apdorotos vietos saulėje ar soliariume. Apsaugą nuo saulės, kurio SPF 30, arba, pageidautina, bendrą SPF 50 apsaugos nuo saulės, reikia naudoti kiekvieną kartą, kai buvimas saulėje yra neišvengiamas. Porą mėnesių prieš procedūrą, turite vengti bet kokio odos dirginimo, kaip pavyzdys vaškavimo ar plaukelių pešiojimo. Norint, kad gydymas lazeriu būtų sėkmingas, būtina išsaugoti plaukų šaknis ir pigmentą. Svarbu nuskusti gydomą vietą dieną arba naktį prieš paskyrimą. Taip išvengsite terminio odos paviršiaus sužalojimo, nes ant paviršiaus neliks plaukų, kurie sugertų lazerio energiją, tokiu būdu patenkama į plauko folikulą. Jis taip pat leis odai išgyti, jei skutimo metu paviršius būtų įpjautas.

Priežiūra kai atlikta lazerinė epiliacija

Procedūros metu svarbios tam tikros saugos nuostatos. Pacientui ir bet kuriam kitam asmeniui, esančiam lazerio kambaryje, reikia dėvėti apsauginius akinius, kad būtų išvengta tinklainės pažeidimo pavojaus. Su lazeriu naudojama atšaldyto oro srovė, kad būtų sumažintas epidermio pažeidimas ir padidintas paciento komfortas. Vietinio anestetiko naudojimas yra neprivalomas. Po plaukų šalinimo lazeriu (dar vadinama – lazerinė epiliacija): nebijokite, jeigu aplink folikulą atsiras tam tikri paraudimai, tai yra normali proceso eiga. Maždaug po 2 ar 3 savaičių po plaukų šalinimo lazeriu 10–20 % gydomų plaukų iškris. Gydymo fazėje vieta turi būti kruopščiai apdorojama. Netrinkite ir nebraižykite. Jei susidaro pluta, leiskite jai nukristi pačiai. Gydomą vietą kelis kartus per dieną patepkite plonu alavijo tepalo sluoksniu, kad ji išliktų drėgna. Išdžiovinkite vietą. Neskuskite tos vietos, jei ji patinusi ar suragėjusi.

Užtepkite ledo, kai atsiranda patinimas. Apvyniokite ledą švaria minkšta šluoste. Paracetamoliu galima sumažinti diskomfortą ar perštėjimą.