Šventinis makiažas namuose
Makiažas

Kaip namuose susikurti kokybišką šventinį makiažą?

Šventinio makiažo kūrimas namuose gali būti smagus ir kūrybiškas būdas suteikti šventiniam įvaizdžiui žvilgesio. Nesvarbu, ar dalyvaujate vakarėlyje, ar susitinkate su draugais, ar tiesiog norite jaustis šventiškai, šie patarimai padės sukurti gražų ir akį traukiantį makiažą patogiai įsitaisius namuose.

Pasirinkite spalvų paletę. Pirmas žingsnis kuriant šventinį makiažą – pasirinkti spalvų paletę, kuri papildytų jūsų odos atspalvį ir pabrėžtų jūsų natūralų grožį. Šventėms galite rinktis šiltas, sodrias spalvas, pavyzdžiui, aukso, bronzos ir raudoną, arba šventines, spindinčias spalvas, pavyzdžiui, sidabro ir aukso blizgučius.

Pradėkite nuo švaraus veido. Kaip ir atliekant bet kokį makiažą, svarbu pradėti nuo švaraus veido. Nuplaukite veidą, patepkite toniku ir sudrėkinkite, kad makiažo pagrindas būtų lygus.

Naudokite gruntą. Gruntas gali padėti makiažui išlikti vietoje ir sukurti lygų, tolygų makiažo pagrindą. Išsirinkite savo odos tipui tinkamą gruntą ir tolygiai tepkite jį ant veido.

Tepkite makiažo pagrindą. Pasirinkite jūsų odos atspalvį atitinkantį makiažo pagrindą ir tolygiai tepkite jį šepetėliu arba kempinėle. Tai padės sukurti nepriekaištingą makiažo pagrindą ir išlyginti odos atspalvį.

Atlikite akių makiažą. Akių makiažas yra pagrindinė šventinio įvaizdžio kūrimo dalis, jis gali būti drąsus arba subtilus, kaip tik norite. Rinkitės akių šešėlius, akių pieštukus ir blakstienų tušą, kurie papildytų jūsų spalvų paletę, ir tepkite juos šepetėliu arba kempinėle. Jei norite atrodyti drąsiai ir šventiškai, apsvarstykite galimybę naudoti blizgučius arba žvilgančius akių šešėlius.

Pritaikykite blakstienas. Dirbtinės blakstienos gali padėti sukurti dramatišką ir šventišką įvaizdį. Pasirinkite progai tinkamas blakstienas ir užklijuokite jas blakstienų klijais. Įsitikinkite, kad klijai tolygiai užtepti ant blakstienų, o prieš klijuodami jas ant akių leiskite joms minutę ar dvi išdžiūti.

Tepkite skruostų spalvą. Pasirinkite skaistalus, kurie papildytų jūsų odos atspalvį ir išryškintų jūsų šventinį įvaizdį. Užtepkite jį ant skruostų obuoliukų, tepkite į viršų ir į išorę.

Tepkite lūpų dažus. Pasirinkite lūpų dažus arba blizgį, kuris papildytų jūsų spalvų paletę ir suteiktų lūpoms spalvingumo. Tolygiai tepkite teptuku arba kempinėle.

Užtepkite ryškinamosios priemonės. Ryškintuvas gali padėti suteikti veidui subtilaus švytėjimo ir sustiprinti šventinį įvaizdį. Pasirinkite jūsų odos atspalvį atitinkančią šviesinamąją priemonę ir ja patepkite svarbiausius veido taškus, pavyzdžiui, skruostikaulius, nosį ir Kupidono lanką.

Užbaigti su fiksuojančiu purškikliu. Nustatomasis purškalas gali padėti sutvirtinti makiažą ir prailginti jo dėvėjimo laiką. Išsirinkite savo odos tipui tinkamą makiažo fiksavimo purškiklį ir tolygiai paskirstykite jį ant veido, laikydami buteliuką maždaug 8-10 cm atstumu nuo veido.

Apibendrinant galima pasakyti, kad šventinio makiažo kūrimas namuose yra smagus ir kūrybiškas būdas suteikti šventiniam įvaizdžiui žvilgesio. Pasirinkite spalvų paletę, pradėkite nuo švaraus veido ir tepkite gruntą, makiažo pagrindą, akių makiažą, blakstienas, skruostų spalvą, lūpų spalvą, ryškiklį ir fiksavimo purškiklį, kad išgautumėte gražų ir akį traukiantį įvaizdį. Atsižvelgdamos į šiuos patarimus, tikrai sukursite jums tinkantį šventinį makiažą.