Vyriškos mados
Laisvalaikis

Vasaros madų tendencijos vyrams

Vasara tai atostogų, naujų įspūdžių bei malonių potyrių metas. Vasaros metu tikimasi geros nuotaikos, atokvėpio nuo darbų ir , žinoma, palankių orų. Kai kas planuoja keliones, kiti renkasi poilsį sodyboje, o dar kiti ketina ilsėtis mieste ar pajūryje. Sušilus orams neišvengiamai keičiame ir aprangą. Ateina metas savo spintoje atlikti nuodugnią peržiūrą ir nuspręsti, kuo ją reikėtų papildyti prasidėjus vasarai. Svarbu ne tik drabužiai, bet ir aksesuarai. Interneto svetainėse plačiau susipažinsite su naujausiomis tendencijomis.

Tad, kol dar nepradėjome krautis lagaminų, pažvelkime į vasarai siūlomas vyrų madų tendencijas.

Viena Madingiausių sezono spalvų yra kobalto mėlyna. Tačiau ir kitos spalvos bei raštai nelieka nuošaly.

Šią vasarą vyrams siūlomi raštuoti spalvoti marškiniai. Juos dėvėti siūloma su vienspalvėmis kelnėmis. Mėgstantys vienspalvius marškinius , gali rinktis madingos rudos, alyvuogių ar smėlio spalvos. Taip pat madingi ir džinsiniai marškiniai dėvimi su panašaus atspalvio džinsais.

Šio sezono madingas akcentas – dygsniuota liemenė.

Dėvėdami džinsinę liemenę ar džinsinę striukę ant nuogo kūno atrodysite ypač stilingai.

Madingi išlieka lininiai vyriški kostiumai. Tačiau jie turėtų būti dėvimi ant marškinėlių arba ant nuogo kūno.

Kaip gi vasarą be šortų. Šiais metais bus madingi dar trumpesni vyriški šortai.

Svarbus vasaros aksesuaras –  spalvingi, dekoruoti kaklaraiščiai, stilingai ryšimi prie laisvo stiliaus marškinių ar bomber stiliaus striukės.

Vyriška rankinė taip pat svarbi stiliaus detalė. Prie naujojo sezono įvaizdžio priderinsite ir stilingą rankinę. Vienos madingiausių šį sezoną ovalo formos rankinės ir didelės odinės rankinės iš minkštos odos.

Pasitikite vasarą su naujausiomis mados ir stiliaus tendencijomis. Atnaujinkite savo drabužinę. Pasitikite atostogas atnaujinę savo įvaizdį.