Makiažas vasarai
Grožis,  Laisvalaikis,  Makiažas

Ką reikia žinoti prieš renkantis makiažą vasaros šventėms?

Daugeliui mūsų patinka subtilus makiažas, tinkantis įvairiems grožio tipams ir suteikiantis veidui maloniai šilto saulės nubučiuoto efekto. Vasaros makiažas turėtų atrodyti lengvas, tačiau tai nereiškia, kad jis turi būti daromas tik su lengvą toną suteikiančia kosmetika. Vasaros makiažas gali tirpti ir peržengti jam suteiktus kontūrus veikiant aukštai lauko temperatūrai. Būtent todėl vasaros makiažui būtina patvari kosmetika ir gudrybės, padedančiomis makiažui išsilaikyti kuo ilgiau nepakitusiam ant veido. 

Profesionalaus makiažo gudrybės vasarai

Subtilus vasaros makiažas mėgsta tobulą glotnumą primenančią vandens paviršių. Norint pasiekti tokį efektą, reikia sveikos ir puikiai išvalytos odos. Todėl prieš darydami makiažą turėtumėte kruopščiai nuvalyti odą, su veido prausimosi geliu, kurio formulė yra su pilingo kompleksu ir pieno rūgštimi. Gelis išlygina odą prieš pat darant makiažą, todėl tai labai geras odos paruošimas makiažui.

Kitas svarbus žingsnis – dieninis kremas po makiažu arba kremas-bazė makiažui su SPF apsauga. Vasarą itin svarbu apsisaugoti nuo saulės spinduliuotės, kuri yra labiausiai atsakinga už odos senėjimą. Dėl šios priežasties vasarą jums reikia lengvo dieninio kremo su SPF apsauga, ypač jei naudojate makiažą be apsaugos nuo saulės. Makiažas neatleidžia nuo pareigos saugoti odą nuo saulės. 

Įdomu, kodėl dienos metu nuo veido dingsta makiažo pagrindas?

Taip yra dėl odos išskiriamų riebalų. Jei netepsite jokių medžiagų, kurios galėtų jį sugerti, riebalai palaipsniui ištirpins jūsų makiažą. Kosmetika bus lengvai nuvaloma menkiausiu judesiu, pavyzdžiui, refleksiškai patrynus nosį ar šukuojant plaukus nuo veido.

Dar vienas būdas išlaikyti makiažą ilgiau – kreminius pagrindus ir maskuojamąsias priemones apsaugoti pudra. Visą makiažą taip pat galite sutvirtinti fiksatoriumi, t.y. fiksavimo dulksna. Purkšti ant veido tinkamo atstumo tik pasitepus visą kosmetiką.